Загальні поняття

Поточне угода укладатиметься між адміністрацією сайту – компанією, яка надає доступ і послуги інтернет-ресурсу wow.ua (далі по тексту – адміністрація сайту), і приватною особою – ті користувачі, який відвідують сайт. Таке угоду користувача ясно регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту, наданої адміністрацією сайту майданчики для отримання, розміщення інформації та спілкування.

Відвідувач сайту

1.1. Відвідувачем даного ресурсу вважається будь-яка особа, яка відвідує сайт без попередньої реєстрації та авторизації.

1.2. Щоб повноцінно використовувати ресурси, сервіси, можливості сайту, користувачеві необхідно спочатку висловити свою повну згоду з Угодою. Користувач не має права користуватися сайтом, якщо він не прийняв умови Угоди.

1.5. Відвідувач не може прийняти умови сайту, якщо він не досяг встановленого законодавством віку для укладення подібних угод або інших умов подібних угод передбачених законодавством.

Використання матеріалів сайту

2.1. Коментувати, залишати відгуки, публікувати особисті матеріали і вести онлайн-спілкування можуть тільки зареєстровані користувачі.

2.2. У користувача є право:

2.2.1. писати повідомлення, залишати відгуки, записи в блогах;

2.3. Всі матеріали інтернет-ресурсу, належать адміністрації сайту.

2.4. копіювати будь-які матеріали без письмової згоди адміністрації заборонено.

2.5. Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. В матеріалах сайту не використовуються значки (r) і / або ™ для їх позначення.

Основні правила коментарів і відгуків на сайті

3.1. Користувач зобов’язаний, дотримується певних норм і правил при написанні відгуків і коментарів.

3.2. Незнання правил не звільняє користувача від відповідальності відповідно до цієї угоди і законодавством України.

3.3. На сайті заборонено:

3.3.1. пріме5нять ті чи інші форми відгуків не по темі;

3.3.2. ображати адміністрацію або інших користувачів до своїх достатків відгуків або коментарів;

3.3.3. розміщувати нецензурні висловлювання;

3.3.4. публікувати повідомлення спрямовані на тролінг інших учасників;

3.3.5. розміщувати несанкціоновану рекламу;

3.3.6. розміщувати матеріали з образливими виразами;

3.3.7. пропагувати комп’ютерні або аудіо-відеопіратства в будь-якій формі, розміщувати посилання на файли і / або сайти третіх осіб;

3.3.8. розміщувати публікації, які закликають на насильництву, зміни чи повалення конституційного ладу країни, захоплення державної влади; до зміни державного кордону України; до погромів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд; до агресії або до розв’язування воєнного конфлікту; інші дії і публікація будь-яких повідомлень, заборонених законодавством України.

Передбачена відповідальність за розміщення матеріалів

4.1. На сайті передбачена спеціальна площадка для обміну повідомленнями (відгуки, система коментування тощо).

4.2. Всю відповідальність за достовірність наданої інформації, розміщеної у загальнодоступних розділах ресурсу несе виключно її автор.

4.3. Всі розділи сайту можуть моделюватися, навіть після розміщення повідомлень користувача.

4.4. Адміністрація сайту має право в будь-який момент завершити Угоди з користувачем, в тому числі, якщо користувач порушив будь-яке вищезазначене положення Угоди або вчинили дії, які суперечать положенням Угоди.

4.5. Модератор, має право усунути розміщену інформацію, відгук, коментар; заблокувати аккаунт; заборонити доступ користувача до сайту або виключити доступ до частини можливостей сайту по IP-адресою.

Угода про конфіденційність

5.1 Прийнявши дані умови цієї угоди або відвідуючи сторінки цього сайту, відвідувач автоматично приймає всі умови Угоди про конфіденційність в частині використання персоніфікованої і неперсоніфікованої конфіденційної інформації відповідно.

Заключні положення

6.1. Заповнивши форму реєстрації на цьому ресурсі, користувач автоматично погоджується з умовами поточного Угоди.

6.2. Користувач приймає всі умови Угоди в разі фактичного використання сайту.

6.3. Діяльність адміністрації сайту виконується відповідно до чинного законодавства України. Можливі претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

6.4. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Відвідувачами, Користувачами або третіми сторонами, а також за упущену вигоду в результаті діяльності wow.ua.

6.5. Відвідувач погоджується, що він несе повну відповідальність за будь-яке порушення користувачем своїх зобов’язань, встановлених чинною Угодою, а також за всі можливі наслідки таких порушень.