У світі спостерігатиметься дефіцит чіпів ще один рік – стверджують у JPMorgan
За останні два роки світ зазнав багатьох змін у зв’язку з пандемією коронавірусу, тому не дивно, що та чи інша галузь знизила свої оберти, а в деяких випадках і зовсім призупинила свою робочу діяльність. Така сама ситуація вже тривалий час спостерігається і в галузі виробництва чіпів.
Таким чином світовий дефіцит подібних напівпровідників має тривати мінімум до середини 2022 року, проте потім ситуація, що склалася, може стрімко покращитися на тлі доступності більшого обсягу поставок. При цьому ситуація є нестабільною і все може змінитися.
Що заявляють фахівці в галузі чіпів від JPMorgan
Так відомо, що експерти від JPMorgan налаштовані дуже оптимістично. Так, на їхню думку, дефіциту в галузі виробництва чіпів точно не буде до 2023 року, тенденція йде до того, що він суттєво знизиться. Також фахівці наголошують, що наступний рік буде трохи складнішим, а ситуація може значно змінитися та покращитись у другому півріччі наступного року, проте перше півріччя, ймовірно, все ще характеризуватиметься дефіцитом.
Варто нагадати
Останнім часом, викликане карантинними обмеженнями, технічна індустрія зазнала значного попиту на сучасні ноутбуки та планшети, що стало однією з причин суттєвої нестачі напівпровідників у всьому світі. Дефіцит також посилили санкції проти китайських технічних компаній та закриття заводів на локдауни через пандемію коронавірусу.
Таким чином, через значну нестачу чіпів, Hyundai оголосив про тимчасове закриття заводу в Південній Кореї – аналогічні рішення раніше були прийняті і набули чинності від Honda Motor Co Ltd і General Motors Co на заводах в Північній Америці.