Хто більш стійкий до дедлайнів
Вчені досліджували певну кількість добровільних чоловіків і жінок дійшли висновку, що жінки набагато рідше за чоловіків просять додатковий час для завершення проектів з дедлайнами. В експерименті брало участь понад п’ять тисяч людей різної вікової категорії.
Результати досліджень фахівцями
При таких дослідженнях було з’ясовано, що жінки гостріше переживають дедлайни, адже, як вважають вчені, їм доводиться відчувати дискомфорт, просячи про продовження терміну, а також бояться здатися некомпетентними. Для дослідження автор видав усім учасникам експерименту певне завдання, поставивши дедлайн. При цьому пізніше було запропоновано тим учасникам, які не встигали вчасно закінчити роботу, надіслати листа з проханням продовжити терміни на виконання завдання без штрафних санкцій. Дослідження показало, що чоловіча частина експерименту вдвічі частіше, ніж жіноча просила про продовження терміну роботи (15% жінок проти 36% чоловіків). Перевіривши всі завдання, вчені підтвердили, що учасники, які попросили додатковий час, впоралися набагато краще. Так вчені зазначили, що при запиті відстрочки на виконання завдання такі учасники в результаті виконали свою роботу набагато якісніше. Дослідження підтвердили, що жінки можуть нашкодити собі, боячись зажадати додатковий час.
Варто нагадати
Раніше було проведено дослідження щодо обстановки всередині колективу, де після опитування стало відомо, що працівники великих компаній почуваються «терпимо, але вже на межі», у 25,1% трудова мотивація за останні півроку не змінилася і лише у 9% з’явився стимул працювати більш плідним. Також багато працівників зізналися, що постійно відчували стрес на роботі за останні півроку і 48,7% стикалися з ним періодично.